FOTOGRAFIA BŁAŻEJ DUK

OFERTA ŚLUBNA


Oferta fotografii ślubnej stworzona specjalnie dla utrwalenia w kadrze Waszych wyjątkowych wspomnień z dnia ślubu. Fotografia daje nam tą możliwość utrwalenia momentów, dzięki którym można zachować na późniejsze lata garść wspaniałych wspomnień, których nie da się niestety powtórzyć ani ponownie przeżyć.

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę oraz chcesz się zapoznać z moją ofertą dotyczącą fotografii ślubnej. Poniżej znajdziesz opis mojej oferty, który mam nadzieję ułatwi Ci wybór mojej usługi. W przypadku dodatkowych pytań bardzo chętnie odpowiem. Zapraszam do kontaktu ze mną zarówno drogą elektroniczną i telefoniczną.

Dostępne pakiety fotograficzne


W mojej ofercie dostępne są następujące pakiety fotograficzne. Jeśli masz pytania lub chciałbyś je zmodyfikować to zapraszam do kontaktu.

 • Pakiet fotograficzny ślubny
 • Mini
 • Uroczystość w kościele lub USC
 • Uroczystość weselna do 4h
 • Sesja plenerowa w tym samym dniu
 • min. 200 zdjęć w wersji cyfrowej
 • Pendrive z nagranymi fotografiami
 • Wyślij zapytanie
 • Pakiet fotograficzny ślubny
 • Optymalny
 • Przygotowania
 • Uroczystość w kościele lub USC
 • Uroczystość weselna do oczepin
 • Sesja plenerowa w innym dniu
 • min. 500 zdjęć w wersji cyfrowej
 • 50 odbitek 15x23 na papierze jedwabistym
 • Pudełko na odbitki wraz z pendrive
 • Wyślij zapytanie
 • "Magiczne miejsca w magicznym wymiarze - na fotografii - nieśmiertelnej formie wspomnień wyrzeźbionej światłem"
  Błażej Duk
PRZYKŁADOWE FOTOGRAFIE

Sesja narzeczeńska


Sesja narzeczeńska trwa zazwyczaj około godziny lub dwóch. To nasz wspólny czas, dzięki któremu ja wykonam fotografie obrazujące Waszą miłość w okresie narzeczeństwa a Wy przyzwyczaicie się do skierowanego w Waszą stronę obiektywu. To także idealny czas na poznanie się w relacji przyszła para młoda – fotograf. Takie poznanie się w znaczny sposób poprawi nasze relacje i spowoduje, że nasza współpraca będzie znacznie lepsza. Utrwalone fotografie będą piękną pamiątką a także mogą być wyjątkowym prezentem, jaki możecie podarować np. swoim rodzicom.

Sesje narzeczeńskie można wykonywać o każdej porze roku. To od Was będzie zależeć jej wybór. W przypadku wyboru miejsca to będę Wam służyć pomocą oraz sprawdzonymi lokalizacjami, ale tutaj również decyzja będzie należała do Was.

PRZYKŁADOWE FOTOGRAFIE

Przygotowania, ślub i wesele


Przygotowania w domu Panny Młodej oraz Pana Młodego, to szereg czynności, które również warto utrwalić. Wtedy dzieje się bardzo dużo a jednocześnie sytuacjom tym towarzyszy sporo emocji.

W kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego mają miejsce najważniejsze chwile w życiu Młodej Pary. Ślubowanie sobie miłości oraz wierności do końca swoich dni to jedne z nich, ale również inne wzruszające momenty, które koniecznie trzeba uwiecznić na fotografii.

Uroczystość weselna to już znacznie luźniejsza część dnia, która jest kolejną porcją wielu podniosłych chwil, radosnych i wzruszających a przede wszystkim ulotnych momentów.

PRZYKŁADOWE FOTOGRAFIE

Plener poślubny


Sesja poślubna to ostatni etap fotograficznej dokumentacji wyjątkowego etapu w Waszym życiu. W przypadku pakietu Mini sesja ta ma miejsce w tym samym dniu a w przypadku pakietu Optymalnego oraz Premium, sesja ta odbędzie się w późniejszym i dogodnym dla Was terminie.

Sesja w innym dniu trwa przeciętnie około 2-3 godzin. To czas kiedy już bez stresu jako małżonkowie stajecie przed moim obiektywem by uwiecznić Waszą dojrzałą miłość pod przykryciem sukni ślubnej oraz garnituru.

Jeśli nie będziecie w stanie określić miejsca, w którym chcielibyście wykonać taką sesję to w tej kwestii również możecie liczyć na moją pomoc oraz o poradę.

 
FOTOGRAFIA BŁAŻEJ DUK

Pudełko z Twoimi zdjęciami


Przy wyborze pakietu Optymalnego lub Premium otrzymacie eleganckie pudełku, które zawiera odbitki na papierze jedwabistym w formacie 15×23 cm. Oprócz odbitek znajduje się w pudełku pendrive, na którym nagrane są wszystkie zdjęcia (w zależności od pakietu) z sesji narzeczeńskiej, z dnia ślubu i wesela oraz sesji plenerowej. Pudełko wykonane jest ręczne a do Waszej dyspozycji posiadam wzornik materiałów, który ułatwi Wam wybór tego najlepszego i odpowiadający Waszemu gustowi.

 

 
FOTOGRAFIA BŁAŻEJ DUK

Fotoalbum z Waszymi zdjęciami w pudełku


Profesjonalny album w formacie 30×30 cm dostępny w pakiecie Premium. Rozkładówki wykonane są z papieru jedwabistego a strony rozkładają się na płasko co pozwala na umieszczanie na rozkładówce zdjęć nawet w miejscu zagięcia albumu. Album dodatkowo umieszczony jest w eleganckim pudełku, który gwarantuje bezpieczne przechowywanie albumu na kolejne lata. Wybór materiałów na okładkę albumu oraz pudełka należy do Was. Dzięki posiadanemu wzornikowi materiałów będzie Wam łatwiej wybrać ten wg Was najlepszy.

 

FOTOGRAFIA BŁAŻEJ DUK

DZIĘKUJĘ ZA ZAPOZNANIE SIĘ Z MOJĄ OFERTĄ


W przypadku każdego pakietu do pracy podchodzę profesjonalnie oraz z myślą o tym, że ten dzień jest wyjątkowym dniem dla osób, które mi zaufały i wybrały moją ofertę. Do zlecenia podchodzę indywidualnie a z klientami staram się nawiązać jak najlepsze relacje. Nawiązanie luźnych relacji między mną a klientami daje dużo lepsze rezultaty a praca w miłej atmosferze przynosi korzyści obu stronom w szczególności, że dzień ślubu jest zazwyczaj pełen emocji oraz stresujących momentów.

W każdym pakiecie w dniu pracy wykorzystuję jednocześnie dwa aparaty fotograficzne, dzięki którym czuję się pewnie a w razie awarii jednego mam do dyspozycji drugi. To również ważny element w przypadku każdego pakietu – staram się tak dysponować swoim sprzętem aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Ponadto w dniu uroczystości systematycznie przenoszę zdjęcia na komputer z kart pamięci aby zostały odpowiednio zabezpieczone.

Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą to zachęcam do osobistego spotkania, na którym odpowiem na wasze pytania. Będzie to również dobra okazja do poznania się.