Oferta / fotografia dronem

Fotografia i filmowanie dronem


Fotografia dronem to nowe możliwości w dziedzinie fotografii. Dzięki możliwości wzbicia się w powietrze otwiera się zupełnie nowe, mało znane do tej pory spojrzenie na krajobraz. Inna perspektywa patrzenia powoduje niezwykłe wrażenie. Fotografia taka daje również możliwości pokazania atrakcyjnych terenów inwestycyjnych lub może służyć jako element promocji miast, gmin czy powiatów. Jeśli chciałbyś skorzystać z takich usług to zapraszam do kontaktu.

Wykonuję loty dronem zgodnie z prawem

Posiadam ukończony kurs VLOS dla posiadaczy dronów do 5 kg oraz ważne Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. W Urzędzie Lotnictwa Cywilnego złożyłem również odpowiedni dokument pozwalający mi na lot w kategorii szczególnej dla systemów bezzałogowych statków powietrznych w ramach krajowego scenariusza standardowego NSTS-01.

Profesjonalne fotografie oraz filmy

Fotografie wykonane dronem są wykonywane w maksymalnej dostępnej rozdzielczości oraz w formacie RAW a następnie poddane obróbce graficznej. Otrzymany materiał może zostać w pełni wykorzystany do druku w materiałach drukowanych jak foldery, kalendarze, ulotki czy widokówki. Ponadto w przypadku wykonywania ujęć filmowych są one wykonywane w rozdzielczości 4K, co gwarantuje wysoką jakość obrazu.

 

FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU Fotografia krajobrazowa dronem to możliwość pokazania atrakcyjnych obiektów turystycznych z lotu ptaka czyli z zupełnie nietypowej dla ludzkiego oka perspektywy. Dzięki profesjonalnym fotografiom możesz w skuteczny sposób zachęcić turystów do odwiedzenia urokliwych miejsc na terenie gmin czy powiatów. POKAŻ WYJĄTKOWE MIEJSCA W WYJĄTKOWY SPOSÓB FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY Fotografia dronem to także ogromny potencjał na prezentację miast oraz miejscowości z innej perspektywy. Taka fotografia to ogromne możliwości promocji miast czy małych miejscowości. To również świetny pomysł na dokumentację fotograficzną wybranego obszaru. POKAŻ WYJĄTKOWE MIEJSCA W WYJĄTKOWY SPOSÓB FILMY W 4K Wysokiej jakości ujęcia wideo w rozdzielczości 4K, to kolejny atut możliwości lotów dronem. To szansa wyjątkowej promocji przeróżnych obiektów czy miejsc o praktycznie każdej porze roku. POKAŻ WYJĄTKOWE MIEJSCA W WYJĄTKOWY SPOSÓB
 

Zobacz przykładowe zdjęcia z drona


 

Zobacz przykładowy film z drona w 4K