Oferta / fotografia dronem

Fotografia i filmowanie dronem


Fotografia dronem to nowe możliwości w dziedzinie fotografii. Dzięki możliwości wzbicia się w powietrze otwiera się zupełnie nowe, mało znane do tej pory spojrzenie na krajobraz. Inna perspektywa patrzenia powoduje niezwykłe wrażenie. Fotografia taka daje również możliwości pokazania atrakcyjnych terenów inwestycyjnych lub może służyć jako element promocji miast, gmin czy powiatów. Jeśli chciałbyś skorzystać z takich usług to zapraszam do kontaktu.

Wykonuję loty dronem zgodnie z prawem

Posiadam ukończony kurs VLOS dla posiadaczy dronów do 5 kg oraz ważne Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. W Urzędzie Lotnictwa Cywilnego złożyłem również odpowiedni dokument pozwalający mi na lot w kategorii szczególnej dla systemów bezzałogowych statków powietrznych w ramach krajowego scenariusza standardowego NSTS-01.

Profesjonalne fotografie oraz filmy

Fotografie wykonane dronem są wykonywane w maksymalnej dostępnej rozdzielczości oraz w formacie RAW a następnie poddane obróbce graficznej. Otrzymany materiał może zostać w pełni wykorzystany do druku w materiałach drukowanych jak foldery, kalendarze, ulotki czy widokówki. Ponadto w przypadku wykonywania ujęć filmowych są one wykonywane w rozdzielczości 4K, co gwarantuje wysoką jakość obrazu.

 

 

Zobacz przykładowe zdjęcia z drona


 

Zobacz przykładowy film z drona w 4K